Nazlı Nilüfer Bolu

Yazarı Bilge Akçakoca Öngöre olan Nazlı Nilüfer Bolu kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Nazlı Nilüfer Bolu Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Bilge Akçakoca Öngöre
DOSYA BOYUTU
2,51 MB
YAYIN TARIHI
2009
DIL
Türkçe
ISBN
9789756121832

Bir Nazlı Nilüfer Bolu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Nazlı Nilüfer Bolu kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Bilge Akçakoca Öngöre tarafından yazılmıştır.


Havuzda şakalaşan kızların kahkahaları, kurnalardan gürül gürül akan suların sesini bastırırken; kubbedeki yuvarlak camlardan gelen aydınlık azalmaya başlamıştı.?Amanın, tazeler öten beri seyirdekten bönede tınıvediler,? dedi yaşlı bir teyze.?E, hırca ılıcaya gelinir de bönede tığılmaz mı?? dedi başka birisi.?Kaplıcada oğlumuza kız beğenmek adettir. Ancak, şimdiki kızlar bizim zamanımızdaki gibi döblek yıkanmıyorlar ki bir kusurları var mı açıkça görebilelim,? dedi annelerden birisi.?Şimdi termal tesislerde hem hoş, hem çağdaş banyo keyfi yaşamak mümkün. Tedavi için gelenlere daha uygun fiyatlar da uygulanıyor? diye söze karıştı ninesinin sırtını keseleyen kızSayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2009Dili: TürkçeYayınevi: Heyamola Yayınları 


15.60 TL. "Havuzda şakalaşan kızların kahkahaları, kurnalardan gürül gürül akan suların sesini bastırırken; kubbedeki yuvarlak camlardan gelen aydınlık azalmaya başlamıştı.